Informace pro zájemce

Jak se stát členem? Kdy máme tréninky? Jaké máme členské poplatky? Jaké máme vybavení? Čtěte níže!

19_20240219_132932.jpg

JAK SE STÁT ČLENEM?

Pokud se právě blíží nábor, doražte a dozvíte se vše potřebné. V případě, že se rozhodnete k nám přidat v průběhu sezony, stačí, když nás budete kontaktovat prostřednictvím info@jns-cheerleaders.cz a domluvíme se, kdy se na nás příjdete podívat a vyzkoušíte si s námi svůj první cheerleadingový trénink zdarma!

KDY MÁTE TRÉNINKY?

V JNS jsme v tělocvičně na pobočce Háje každý pracovní den od 16:00 do 20:00. Na pobočce Letňany trénujeme v pondělí a ve středu od 16:30 do 20:00.

Naši členové jsou rozděleni dle výkonnostních skupin. Kategorie KIDS do 12let trénuje 1,5-2h dvakrát týdně. Starší členové mají tréninky 2h dvakrát až třikrát týdně, dle výkonnosti.

Harmonográm tréninků se u jednotlivých týmů liší, rozpis všech týmů naleznete zde.

JAKÉ JSOU ČLENSKÉ POPLATKY?

V JNS členské poplatky vychází na 4 400 CZK za pololetí. 

Spolu s členstvím jsou spojeny startovní poplatky na soutěžích, doprava, pořízení uniformy a týmového oblečení. Snažíme se však našim členům a rodičům co nejvíce ulevit, a proto věnujeme velkou pozornost hledáním těch nejefektivnějších řešení a tím zpřístupnit tento sport pro každého.

Nové členy registrujeme pomocí systému EOS. Příručku pro rodiče a sportovce naleznete zde.

JAKÉ MÁME VYBAVENÍ?

Na pobočce Háje i Letňany trénujeme na speciálních gymnastických kobercích Flexi Roll, které zajišťují bezpečný nácvik cheerleadingových prvků a akrobacie. Naši členové trénují na kobercích, které jsou na soutěžích a zajišťujeme jim tak nejlepší možnou přípravu na soutěžní výkon.

K akrobatickému tréninku využíváme gymnastické slzy, 3 nafukovací válce, 12m velký airtrack, několik kratších nafukovacích airtracků. Využíváme trampolínu, velkou dopadovou duchnu, dopadové žíněnky, švédské bedny, kladiny a mnoho dalšího!

Pro nejmenší členy máme pomůcky pro dětský edukační pohybový program WE PLAY. 

JAK VYPADÁ PRVNÍ TRÉNINK?

Každý trénink začíná rozcvičkou, která připraví těla našich sportovců na zátěž, tak aby nedošlo ke zranění. Součástí cheerleadingu je akrobacie a stunty (lidské zvedačky), které na prvním tréninku naši zájemci mohou vyzkoušet na různých pozicích. Součástí jsou taky speciální skoky, tanec a pokřik. Cheerleading je opravdu pro všechny, bez ohledu na věk, pohlaví nebo fyzické schopnosti. 

Těšíme se na vás!