5_20240208_184810.png

Evolution Cheer Battle 2024

Jak dopadl klub JNS Cheerleaders na sedmém ročníku EVOLUTION CHEER BATTLE?

Soutěž Evolution Cheer Battle, pořádaná ve dnech 27. a 28. ledna 2024, v české cheerleadingové scéně otevřel soutěžní sezónu v reálné formě! Byl plný skvělých zážitků, inovací a novinek, jak si vedl klub JNS? Čtěte dál!

Sedmý ročník se poprvé konal ve dvoudenním formátu, nabízející sportovcům i fanouškům o mnoho více než jen běžnou soutěžní atmosféru. V sobotu probíhala soutěž týmových divizí a v neděli soutěžili sportovci v malých divizích.

Jedním z klíčových prvků, kterým se soutěž lišila, byla možnost udělit BID, tedy nominaci na mistrovství světa IASF. To přidalo nový rozměr pro motivaci a ambice účastníků i ze zahraničí. Jibreel Rayam, prezident organizace IASF usedl mezi porotce, a jeho nadšení z organizace soutěže a výkonů všech sportovců v České republice vytvořilo nezapomenutelnou atmosféru, kterou i on sám ocenil.

Velkou novinkou na letošním ročníku byla zpětná projekce nazvaná Cheer Replay. Poprvé měli sportovci možnost okamžitě sledovat svá vystoupení a získat cennou zpětnou vazbu. Tato inovativní technologie nejen poskytla sportovcům příležitost k okamžitému zlepšení, ale také umožnila porotcům poskytnout konstruktivní zpětnou vazbu trenérům.

JNS Cheerleaders si ze soboty odvážejí domů devět zlatých umístění, dvě stříbrá, jedno bronzové a jedno vybojované šesté místo. Tým JNS Silverbirds získal zvláštní ocenění za perfektně provedenou sestavu bez pádů a nedokonalostí - jako jediní si odnáší ocenění HIT ZERO.

Nedělní soutěž se zaměřila na malé divize, a i zde klub JNS obsazoval horní příčky. Osm zlatých umístění, čtyři druhá místa a tři bronzové medaile jsou důkazem skvělého výkonu a odhodlání sportovců i trenérů.

Všichni v JNS děkujeme všem účastníkům za jejich úsilí , které přinesly skvělé výsledky pro celý klub!

Těšíme se na osmý ročník soutěže Evolution Cheer Battle, který bude jistě plný inovací a zážitků, stejně jako letos.